Alanında Uzman Bir Ceza Davası Avukatı Var mıdır?

By İstanbul Hukuk Bürosu In Ceza Avukatı No comments

Bir ceza davası işlenen suçun içeriğine göre hapis cezası ya da daha ağır bir cezayla sonuçlanabilir. Hem şüpheli sanığın hem de müştekinin bir avukat tutması gereklidir. Tutmasalar da devlet tarafından kendilerine bir avukat atanması zorunludur. Türkiye’de avukatların alanında uzmanlaşması gibi bir durum söz konusu değildir. Ceza davalarında uzmanlaşmış bir Ceza avukatı olabilir, ancak resmi olarak Türkiye’de avukatlar iş alanına göre ayrılmaz. Böyle bir konuda avukat aradığınızda bir araştırma yapmanız gereklidir.

Deneyimli Ceza Davası Avukatları

Eğer ceza davaları konusunda deneyim kazanmış bir avukatla dava sürecini devam ettirirseniz davanın her aşamasının daha çok bilincinde olur ve gerekli bilgileri edinirsiniz. Avukatınız davayla ilgili bütün püf noktaları ve yapılması gerekenleri sizinle paylaşabilir. Bu konuda deneyimli bir kadroyla çalışan hukuk büromuz ceza davaları konusunda size yardımcı olmaya hazırdır. Eğer dava sürecine aktif olarak katılmak ve herhangi bir suçun üstünün örtülmesini engellemek ya da haksız bir suçlamaya karşı etkin bir savunma yapmak isterseniz Akşahin Hukuk Bürosu avukatlarına başvurabilirsiniz. Temel amacı adalete hizmet etmek ve suçların en doğru şekilde tespit edilmesine ve cezalandırılmasına katkıda bulunmak olan büromuz daha çok pek çok davaya katılmış ve profesyonel olarak çalışmıştır. Her türlü sorunuz ve hukuk danışmanlığı hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Ceza Hukuku Alanında İstanbul Şişli ve Kartal ilçesindeki bürolarımız ile hizmet vermekteyiz. Amacımız yasalar çerçevesinde müvekkillerimize en kısa sürede etkin ve çözüm odaklı bir vekillik ve hukuki danışmanlık sağlamaktır.