Boşanma Davaları Sırasında Sahip Olduğunuz Haklar

By İstanbul Hukuk Bürosu In Avukat, Boşanma Avukatı No comments

Uyumsuz ve sorunlu bir şekilde süren evlilik akdini sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bunun için açmayı planladığınız Boşanma Avukatı hakkında merak ettikleriniz olabilir. Maddi manevi tazminat, varsa çocuk üzerinde yükümlülükler ve nafaka, mal paylaşımı gibi durumlarda uzman bir avukat katkısı almak en doğru olanıdır. Aynı zamanda dosyaya konulacak delil ve tanık stratejilerinin izlenmesi de mahkeme seyrini değiştirmektedir. Bütün bunları bilen ve uygulayan avukatla beklenilen neticeleri almak asla sürpriz değildir.

Akşahin Hukuk Bürosu olarak Boşanma Davalarınız da sizlere tüm dava sürecinde kapsamlı bir hizmet vermekteyiz. Boşanma Avukatı arayışınızda tecrübeli ve bu tür davalarda bir çok kez yer almış avukatlarımızla eksiksiz bir danışmanlık ve hizmet vermekteyiz. 

Anlaşmalı BoşanmaÇekişmeli Boşanma

Sağlam Belge ve Kanıtlarla Tek Celsede Sonuç

Hukuki anlamda dava ve duruşmaların çok uzun sürdüğü bilinmektedir. Bu da anlaşmazlık olan evliliğin daha kötü seviyeye gelmesi anlamı taşıyabilir. Oysa tek bir celsede biten boşanma davaları da profesyonel hazırlık ister. Hukuk bürosu olarak bütün bu kaygıların ne anlama geldiğini biliyoruz. Size vekalet edecek avukatımızın baştan sonra süreci dinleyeceği ve izleyeceği yol haritası ile ilk dava da sonuç almaya özen göstereceğini unutmamalısınız. İş birliği içerisinde gerçekleşecek bu planlama ile boşanmak adına yıllar boyu beklemek durumunda kalmayacaksınız.

Çekişmeli Boşanma Davalarında da Uzman Kadromuz Hizmetinizde

Boşanmak, bazen çiftlerin karşılıklı çekişmesine sahne olabilir. Tam bu esnada hukuk ve kanunları en iyi şekilde kullanmak gerekir. Boşanma davaları ve duruşmalarını lehte etkileyecek her hamle avukatlar tarafından yapılmalıdır. Biz, bu noktada başarılı referans sayısına fazlasıyla sahip bir adres olmaktayız. Çekişmeli boşanmalar da elde ettiğimiz sonuçlar nasıl bir iş çıkardığımızın ispatıdır. Artık sürmesi mümkün olmayan evliliğiniz için bir an önce bize danışın ve kısa zaman zarfında bu dönemi noktalamayı da başarın.

Boşanma Davaları Her Evresini Bize Teslim Edebilirsiniz

Davanın nasıl açılacağı, boşanma dilekçesinin nasıl doldurulacağı, mahkeme günü alımının gerçekleşmesi ve diğer ilgili tüm detayları sizin adınıza yürütmekteyiz. Kanuna göre boşanma sebebi sayılan başlıklarla hazırlıkların yapılmasını da bizzat üstleneceğimizi biliniz. Yaşadığınız mağduriyet unsurlarının tanzimi ve kanıtlı olarak dosya da yer bulmasını da sağlamaktayız. Hakkınız olan her aşama da talep etme görevini eksiksiz olarak yerine getireceğiz. Boşanırken, istediğiniz sonuçları almaya giden desteği büromuz ile keşfedebilirsiniz.