Eyüp Boşanma Avukatı

By İstanbul Hukuk Bürosu In Avukat, Boşanma Avukatı No comments

İstanbul’da yaşıyorsanız ve aile hukukundan doğan davalarınız için sizlere dava sürecinde yardımcı olacak bir avukata ihtiyacınız varsa, ekibimizin uzun zamandır bu alanda çalıştığını belirtmek isteriz. Eyüp boşanma avukatı olarak bilinen ve bugüne kadar sayısız kişiye düzenli hizmet vermekte olan ekibimiz, sizleri boşanma sürecinde hukuki olarak destekleyecek, hukuki danışmanlık hizmeti verecek ve aynı zamanda menfaatiniz için sonuç alınması konusunda çalışmalar yürütecektir.

Eşiniz ile ortaklaşa bir boşanma kararı aldığınızda, evliliğiniz 1 yılı tamamlamışsa anlaşmalı olarak boşanmayı tercih etmeniz mümkündür. Eyüp boşanma avukatı olarak ünlenen avukatlarımız sizlere bu konuda da yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Sizlerde Boşanma Avukatı ihtiyacınızda dilediğiniz zaman hukuk büromuza gelerek bizlerle tanışabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Erkeğin Çalışmaması Sebebi ile Boşanma

Eyüp boşanma avukatı arayışında olan pek çok kişi, boşanma sebepleri konusunda pek çok detayı merak etmektedir. Erkeğin çalışmaması, doğrudan bir boşanma sebebi sayılmakla beraber, Yargıtay’ın da kararları mevcuttur. Yalnızca bu sebep için değil, pek çok sebeple boşanma davası açabilirsiniz. Kişi kendisini mahkemede bireysel olarak temsil edebileceği gibi, bir vekil ile de temsil etmeyi seçebilir. Eyüp boşanma avukatı size bu noktada yardımcı olacaktır. Akşahin Hukuk Büromuz anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davası türlerinde sizlere en etkin hizmeti verecektir.

Boşanma Davasında Karar Aşaması

Boşanma davaları genellikle çok uzun sürmemektedir. Bu durumun en önemli sebepleri arasında tarafların karşılıklı irade beyanı bulunur. Ancak boşanma konusunda direten ve boşanmak istemeyen çiftler için süreç biraz daha uzayabilir. Eyüp boşanma avukatı ekibimizsize bu konuda yardımcı olacaktır. Bizlere www.ozlemaksahin.av.tr adresindeki iletişim sayfasında bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.