İstanbul Boşanma Avukatı

By İstanbul Hukuk Bürosu In Boşanma Avukatı No comments

Aile kurmak günümüzde oldukça zor bir hal alırken boşanma davaları da giderek artmaktadır. Her çift belirli nedenlerden dolayı yollarını ayırmayı tercih edebilmektedir. İstanbul Boşanma Avukatı olarak bizlere genelde eşit oranda anlaşmalı ve çekişmeli boşanma sebepleri ile gelen müvekkiller bulunmaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde her zaman iyi bir avukat bulmak elbette ki zor oluyor. Boşanma davaları aylarca belki yıllarca süren davalar olarak karşımıza çıkabilmektedir. Anlaşmalı boşanmalar her ne kadar kısa sürede tamamlanabilse de çekişmeli boşanma davaları süresi uzun olabilmektedir.

Boşanma Avukatı olarak amacımız müvekkillerimizin hak kayıpları yaşamadan en kısa sürede davalarını sonuçlandırmaktır. Son derece deneyimli ve tecrübeli Avukat kadromuzla sizlere en iyi danışmanlık hizmetini sunmak için çalışmaktayız. Amacımız etik kurallar içerisinde sizlere sonuca ulaştıracak çözümler üretmektir. 

Hızlı boşanma davaları için istanbul da boşanma avukatı

Boşanma davalarınızı en kısa sürede lehinize sonuç alacak şekilde sonlandırmak istiyor iseniz kendiniz istediğiniz avukatı seçerek ve sürekli iletişim halinde kalarak gerekli belge ve evrakları avukatınıza ulaştırarak boşanma davanızı hızlı bir şekilde bitmesini sağlayabilirsiniz. Her ne kadar bireylerin Avukat tutmadan da boşanma davaları açabileceği bir gerçek olsa da Adliyelerdeki yoğunluk ve hukuki terim ve evrakların takibi zorluğu nedeni ile Avukat tutmak işinizi kolaylaştıracaktır. En iyi boşanma avukatı arıyorsanız İstanbul için tüm ilçelerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Boşanma Avukatı için en iyi seçimi yapın

İstanbul Akşahin Hukuk Büromuz bünyesinde görev yapan avukatlardan her biri işinde uzman, alanlarında kariyer sahibi avukatlardır. Daha önce çok sayıda boşanma davasına katılmış avukatlarımızla sizlerin en iyi sonucu alabilmeniz için gerekli özeni göstermektedir. Boşanma davalarının ilk aşamalarında kat edilen yollar her zaman için süreci daha kolaylaştırıcı olurlar. İlk süreçlerde işimizi daima takip eder ve hiç bir şekilde gecikmeye izin vermeyiz. Kısa süren boşanma davaları her iki tarafı da daha az yıpratır. Uzun süren davalar hem maddi açıdan hem de manevi açıdan bireyleri yıpratabilmektedir. İyi bir boşanma avukatı ile savunma yapılmaz ise bu süre yıllar alabilir. Şiddetli geçinmezlik veya anlaşmalı boşanmalarda dahi en ufak pürüzleri bile müvekkillerimizin lehine çevirerek gerekli çalışmayı özenle yapmaktayız.