İstanbul Boşanma Davaları

By İstanbul Hukuk Bürosu In Avukat, Boşanma Avukatı No comments

Boşanma davaları ülkemizde her ilde sıkça yaşanan davalardır. İstanbul Boşanma Davaları sayısının diğer bölgelere göre fazla olmasının neden, nüfus yoğunluğu ile açıklanabilmektedir. Hem Anadolu Yakası Adalet sarayında hemde Avrupa Yakasındaki Adalet sarayında yıl boyunca oldukça çok boşanma davası görülmektedir.

İstanbul dava sayısı kadar diğer illerimize göre Boşanma Avukatı sayısında da oldukça fazladır. Akşahin Hukuk Bürosu olarak İstanbul’da her iki yakada bulunan ofisimiz ile müvekkillerimize Aile Hukuku Alanında hizmet vermekteyiz.

İstanbul’da Boşanma Davalarınız için Etkin bir Temsiliyet

Maddi ve Manevi yönden kimse yıpranmak veya zarar görmek istemez. Her ne kadar bireylerin boşanma davalarında Avukat tutma zorunluluğu bulunmasa da daha güçlü temsil edilmek isterler. Yorucu hukuki prosedürler, adliyelerdeki iş yoğunluğu ve hukuki terimlerdeki zorluklar nedeni ile çoğu birey avukat ile temsiliyet sağlamaktadır. Boşanma davaları kesinlikle basit ve önemsenmeyecek davalar değildir. Ceza davalarında olduğu kadar ciddi takip istemektedir. Hukuk Büromuz avukatları davanın başlangıcı ile birlikte son derece titiz ve özenli bir takip ve çalışma yürütmektedir.

 

Boşanma Davası Nasıl Açılır Yazımızı Okudunuz mu?

Boşanma Davası için Avukat Tercihi

İstanbul Boşanma Davaları için bahsettiğimiz gibi oldukça çok sayıda avukat bulunmaktadır. Avukat seçiminde Aile Hukuku alanında daha önce davalara katılmış ve uzmanlığı bu alanda avukatlar daha etkin bir çözüm üretebilir. Bir çok kişi Boşanma Avukatı seçimini tavsiye yöntemi ve yüz yüze görüşmelerle yapabilmektedir.

Siz de daha doğru bir seçim için kısa vaktinizi ayırarak seçeceğiniz avukat ile ilk görüşmenizi yüz yüze yapabilirsiniz. Akşahin Hukuk Büromuz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında ofislerinde tüm talepte bulunan bireylerle yüz yüze görüşme yapmaktadır. Bizlere ulaşabilmeniz için sitemizdeki iletişim bölümden adres ve telefonlarımız bulunmaktadır.