Şişli Boşanma Avukatı

By İstanbul Hukuk Bürosu In Boşanma Avukatı No comments

İstanbul Şişli’de bulunan en iyi boşanma avukatı olan kişilerden her türlü desteği alabilirsiniz. Burada hizmet veren tüm avukatlar çekişmeli boşanma, anlaşmalı boşanma, nafaka, velayet davası ve mal rejimi gibi tüm konularda sizlere destek sunmaktadır. Aklınıza takılan her türlü soruyu burada çalışan avukatlara danışabilir ve hukuki süreçler hakkında hizmet alabilirsiniz.

Kanuni olarak boşanma davasının görülebilmesi için en iyi boşanma avukatı tarafından destek almanız gerekir. Böylece süreç daha hızlı ilerleyecek ve daha verimli sonuç alabileceksiniz. Yapılan planlamalar doğrultusunda mahkemede ifade vermek ve bu doğrultuda hareket etmek davayı kazanma şansını arttıracaktır. Çiftler arasında çeşitli sebeplere dayanan boşanmalar yaşanabilir, bu sürecin uzamaması her iki tarafında lehine sonuçlanacaktır. Siz de Şişli boşanma avukatı tarafından iyi hizmet alabilirsiniz.

Boşanma Avukatı Ne İş Yapar?

Boşanma avukatı, anlaşmazlıkların çıktığı evliliklerde davanın gerçekleştirilmesi için her türlü planlamayı sunar. Boşanma işlemi çiftler için çok zorlu bir süreçtir ve en iyi boşanma avukatı aracılığı ile bu süreci daha hızlı hale getirebilirsiniz. Boşanma avukatının yükümlülükleri ise şu şekildedir;

  • Çekişmeli boşanma davalarının sürecini izlemek
  • Anlaşmalı boşanma davalarında gereken takibi sağlamak
  • Tazminat ve nafaka davalarını yürütmek
  • Mal rejimi davasını yürütmek
  • Velayet davalarında gereken takibi yapmak
  • Şiddet gören eşlerin hakkını savunarak gereken uzaklaştırma kararını hızlandırmak
  • Tenfiz davalarını yürütmek

İstanbul Şişli’de yer alan boşanma avukatları yukarıda bahsedilen hizmetleri başarı ile vermektedir.

Şişli Hukuk Bürosu

Şişli hukuk bürosu tarafından hizmet veren en iyi boşanma avukatı çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davalarında gereken süreci planlayacak ve yükünüzü azaltacaktır. Bu avukatlar sayesinde çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davaları en iyi şekilde sonuçlanacaktır. Gereken bilgiyi almak için büroyu arayabilir ya da web adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.