Şişli’de Boşanma Avukatı mı Arıyorsunuz?

By İstanbul Hukuk Bürosu In Boşanma Avukatı No comments

İstanbul Şişli’de yer alan boşanma avukatları özellikle çekişmeli davalarda müvekkillerine yardımcı olmaktadır. Boşanma davası açmak istiyorsanız, hukuki sürecin nasıl işlediğine dair en doğru bilgileri Şişli’de en iyi boşanma avukatı tarafından alabilirsiniz. Şişli’de bulunan alanında profesyonel boşanma ekibi davaların en iyi şekilde sonuçlanması için elinden geleni yapmaktadır.

Kanuni yollardan boşanma işleminin gerçekleşebilmesi için İstanbul en iyi boşanma avukatı tarafından destek almak gerekir. Avukat olmadan dava gerçekleşemez. Üstelik alanında iyi bir avukat ile görüşmek her iki tarafın da zarar görmeden davayı sonuçlandırmasına yardımcı olur. Çiftler arasındaki boşanma sebebinin ne olduğunun bir önemi yoktur. Çekişmeli de olsa, anlaşmalı da olsa boşanma avukatları süreci değerlendirerek mahkemeyi kazanmanız için gerekli delilleri toplar.

Boşanma Avukatı Ne İş Yapar?

Boşanma avukatı; davalarda anlaşmazlıkların oluşmasını önlemek adına nafaka, velayet ve boşanma gibi davalara bakarak sonucun hızlı ilerlemesini sağlar. Boşama süreci çiftler açısından oldukça zordur. Bu zorlu süreci atlatmak da en iyi boşanma avukatı ile birlikte mümkün olabilir. Avukat süreç hakkında gereken değerlendirmeyi yaparak delilleri toplayacak ve mahkeme boyunca rahat bir süreç yaşamanızı sağlayacaktır.

Boşanma kararı alan çiftlerin mutlaka avukat tutması gerekir. Çünkü boşanmanın muhakkak bir sebebe dayalı olması gerekir. Boşanmanın herhangi bir nedeni yoksa, dava reddedilir. Siz de davanızı iyi şekilde sonuçlandırmak istiyorsanız Şişli’de en iyi boşanma avukatı ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Şişli Boşanma Avukatı Hizmetleri Nelerdir?

Şişli’de bulunan boşanma avukatlarının vatandaşa sunduğu pek çok hizmet mevcuttur. Bu hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Çekişmeli veya anlaşmalı boşanma takibi açarak bu davaların takibini sağlamak
  • Nafaka ve tazminat davalarının takibini yapmak
  • Mal rejimi davasının takibini yapmak
  • Velayet davasının takibini yapmak
  • Şiddet gören eşlerin korunması için uzaklaştırma kararı aldırmak
  • Tenfiz davalarına bakmak

Siz de boşanma süreci hakkında bilgi almak, eşinize dava açmak veya velayet davasını başlatmak istiyorsanız Şişli’de en iyi boşanma avukatı ile anlaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarda hizmet alabilir, davanızı lehinize sonuçlandırabilirsiniz.